Nawigacja


Dane Teleadresowe:


              IREL
  Przedsiębiorstwo Usług
          Elektrycznych
    Ireneusz Wingrowicz
     ul. Słoneczna 14A
 72-123 Kliniska Wielkie
           POLSKA


Kontakt z nami:

Adres biura: Szczecin
ul. Lazurowa 25
1.biuro tel.:
+48 91 421 3031
  fax
+48 91 852 3647
 e-mail: biuro@irel.com.pl
2.Właściciel:
   Ireneusz Wingrowicz
  tel. kom.
0-504 082 243
3.Kierownik robót:
  Eugeniusz Szurgot
   tel. kom.
0-668 857 241
4.Kierownik robot:
  Sławomir Bałdyga
  tel. kom.
0-504 082 240
 e-mail: kierownik@irel.com.pl

Co w 'bazie piszczy'?Linia czasu

        Firma P.U.E. ''IREL'' powstała w grudniu 1998 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego na terenie Województwa Zachodniopomorskiego a od 2004 roku rozszerzyła zakres działania o całą Polskę. W pierwszych latach działania, zasadniczym zakresem wykonawstwa były roboty ziemne i drogowe. Od roku 2001 profilem zasadniczym w działalności stał się zakres energetyczny. Kierownictwo techniczne oraz kadra pracownicza została przejęta po zlikwidowanej, po śmierci właściciela, największej firmie branży energetycznej w regionie jaką była firma ELKON. Przejęcie tych pracowników, o dużym doświadczeniu, pozwoliło na realizację trudnych zadań energetycznych i ich wykonywanie na wysokim poziomie, ku zadowoleniu Zleceniodawców. Jakość wykonanych prac potwierdzają otrzymywane referencje, od naszych partnerów, dla których świadczyliśmy swoje usługi.

 Wybrane referencje

        Wśród największych naszych Zleceniodawców z ostatnich kilku lat należy wymienić:
    1. ENEA SA Poznań O/ Dystrybucji Szczecin ul. Malczewskiego 5-7
    2. STRABAG Sp. z o.o. ul. Mieszka I /31 Szczecin
    3. BUDIMEX DROMEX S.A. ul Struga 42 Szczecin
    4. NCC ROADS sp. z o.o. ul. Lotników 1D Stargard Szczeciński
    5. ENERGOPOL -SZCZECIN S.A. ul. Sw. Floriana 9/13 Szczecin
    6. POLIMEX MOSTOSTAL S.A. ul. Czackiego 15/17 Warszawa

Energię dostarczymy wszędzie

        Aktualnie Firma zatrudnia 19 osób i są to pracownicy z długoletnim stażem i dużym doświadczeniem w wykonawstwie. Od kierowników budowy przez, brygadzistów do poszczególnych pracowników, wszyscy posiadają energetyczne uprawnienia eksploatacyjne SEP bez ograniczeń. W tej grupie pracowników kadra kierowniczo techniczna to 3 osoby. Kierownicy Budów posiadają uprawnienia budowlane i są członkami Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
        Posiadamy specjalistyczny sprzęt do prowadzenia prac w zakresie energetycznym. Dysponujemy, do wykonywania robót ziemnych, własnymi minikoparkami, a do wykonania specjalistycznych prac energetycznych, konieczne i nowoczesne urządzenia gwarantujące właściwe wykonanie robót i gwarantujące bezpieczeństwo dla elektromonterów i pozostałych pracowników. Prace prowadzimy kompleksowo od organizacji budowy do rozruchu i serwisu pogwarancyjnego.

Zaproszenie do współpracy


Mam przyjemnosć zaproponować Państwu rozpoczęcie współpracy w ramach przygotowania ofert i ewentualnego realizowania robót w ramach wykonawstwa w zakresie usług obejmujących roboty energetyczne związane z:

 Referencje w 'naturze'


1. budową, modernizacją i remontami linii kablowych i napowietrznych 0,4 kV i 15/20 kV.
2. budową, modernizacją i remontami stacji i rozdzielni transformatorowych 15/0,4 kV, napowietrznych, obiektowych i wnętrzowych.
3. budową, modernizacją i remontami oswietlenia zewnętrznego ulic i innych obiektów.

 Naszą pracę widać

4. wykonanie trakcji tramwajowych, ich modernizacji lub bieżących remontów oraz konserwacji z budową i remontami stacji prostowniczych.
5. budowę kanalizacji i sieci telekomunikacyjnej.

Dodatkowo wykonujemy w ramach robót uzupełniających roboty ogólnobudowlane, drogowe, ziemne i rozbiórkowe. Prowadzimy również usługi minikoparkami. Oferowany zakres robót oferujemy wykonywać na terenie całego województwa zachodniopomorskiego a w razie wystąpienia możliwości realizacji robót na innych obszarach naszego kraju. Zapewniamy solidność w podejściu do przygotowania ofert przetargowych, terminowość ich składania i w przypadku możliwości ich realizacji profesjonalne wykonawstwo i pełną dyspozycyjność oraz rozsądne ceny.
Ireneusz Wingrowicz

Info&Art Sutor ne supra crepidam iudi carit ...